Data aktualizacji: 30.11.2020


Szanowni Państwo

 

          Informujemy, że nasz sklep dalej przyjmuje zamówienia i wysyła je za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. W chwili obecnej odnotowujemy nieznaczne opóźnienia w dostawach towaru, ale magazyny naszych partnerów są czynne i współpraca przebiega bez większych zakłóceń.

          Naszą działalność prowadzimy z zachowaniem wszelkich norm higieny i wymaganych panującą sytuacją norm bezpieczeństwa - mając na celu ochronę zdrowia Państwa - naszych Klientów, jak i pracujących w naszej firmie Pracowników. Również przewoźnik - firma kurierska DHL wdrożyła szereg procedur, które także mają służyć zminimalizowania wszelkiego ryzyka przy odbieraniu, przechowywaniu i dostarczaniu naszych przesyłek.

Od 01.04.2020 za przesyłki pobraniowe u kuriera DHL będzie można zapłacić również bezgotówkowo kartą (np. Visa, Maestro, Mastercard), JCB, Blik, Alipay, smartwatch, smartband (jeśli aktywna funkcja). 

          Zakupy przez internet są obecnie wygodną i bezpieczną transakcją. Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy korzystali w tym trudnym czasie z naszej oferty, staramy się na bieżąco realizować zamówienia i zapraszamy do dalszej aktywności zakupowej na naszej stronie.


Zespół Kitaba.pl
 

Brak produktuna stronie?Negocjacja cen?
zadzwoń do nas22 188 16 55
lub