Gwarancja producenta

Gwarancja producenta - nie dotyczy uszkodzeń spowodowanych nieumiejętnym obchodzeniem się z produktem (wbrew instrukcji obsługi).

Produkty Villeroy&Boch w kategoriach porcelana, szkło, sztućce, akcesoria objęte są 2-letnią gwarancją. Gwarancją nie są objęte uszczerbienia porcelany/szkła spowodowane np. uderzeniem naczyń o twarde powierzchnie. Wyroby z porcelany i szkła można bezpiecznie używać w zmywarkach, chyba że producent wskaże inaczej. Nie zaleca się używać w zmywarce zdobione wyroby z metalu np. cedzaki. Nie zaleca się używać w kuchence mikrofalowej naczynia ze złotymi, bądź srebrnymi zdobieniami.

Produkty Zwilling w kategoriach noże objęte są 2-letnią gwarancją. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń drewnianych wykończeń produktów (np. rękojeść noża).

Produkty LotusGrill objęte są 2-letnią) gwarancją.

Produkty Epicurean we wszystkich kategoriach  objęte są 2-letnią gwarancją..

Produkty Staub w kategorii naczynia żeliwne objęte są dożywotnią gwarancją. Gwarancja nie obejmuje uszczerbków powstałych w wyniku naturalnego zużywania się naczyń (np. odpryski farby). Należy stosować się do załączonej instrukcji obsługi. Pozostałe naczynia firmowane przez producenta Staub są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty Silit są objęte 2-letnią gwarancją. Naczynia z powłoką Silargan® są objęte gwarancją 30-letnią. Należy stosować się do załączonej instrukcji obsługi.

Produkty Kaiser są objęte 2-letnią gwarancją. Naczynia z powłoką KAIRAMIC© są objęte 10-letnią gwarancją (na dno naczynia).

Produkty SIGG są objęte dożywotnią gwarancją.

Produkty Ballarini są objęte zwyczajowo 2-letnią gwarancją, chyba że na opakowaniu produktu lub z załączonej ulotki wynika inaczej. Gwarancja nie obejmuje :uszkodzeń powłoki na skutek przegrzania naczynia, skutków upadku lub silnego uderzenia, uszkodzeń powstałych w wyniku użycia ostrych narzędzi, uszkodzeń powierzchni powstałych na skutek używania ostrych gąbek, odbarwień i innych zmian powstałych na skutek przegrzania, stopienia tworzywa – uchwyty, otarcia powłoki na zewnątrz, wewnątrz lub na krawędzi naczynia na skutek kontaktu z innymi np. z pokrywkami, wszelkich zarysowań wynikających ze złego przechowywania naczyń.

Produkty marki Fissler są objęte zwyczajowo 2-letnią gwarancją, chyba, że na opakowaniu produktu lub w opisie oferty zostaje ona wydłużona, np. kolekcja Original-Profi Collection okres gwarancji to 10 lat

Produkty marki Casa Bugatti są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki Novis są objęte 3-letnią gwarancją.

Produkty marki Riedel są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki KitchenAid są objęte zwyczajowo 2-letnią gwarancję, chyba że producent wskaże inaczej.
Przykładowo: miksery z serii Artisan są objęte 5-letnią gwarancją.

Produkty marki WMF i WMF Electrics są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki Birkmann są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki Blomus są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki Oxo są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki Wesco są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki Eva Solo są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki VinBouquet są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki Rosendhal są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki Holmegaard są objęte 2-letnią gwarancją.

Produkty marki Kahla są objęte 2-letnią gwarancją.

Brak produktuna stronie?Negocjacja cen?
zadzwoń do nas22 188 16 55
lub