KitchenAid

Klienci chcący zainwestować w wyroby klasy premium od lat stawiają na maszyny i wyposażenie kuchenne, jakie oferuje ta amerykańska firma. KitchenAid - profesjonalizm i styl to dwa słowa najlepiej oddające istotę marki, która od ponad dziewięćdziesięciu lat pozostaje niedościgniona zarówno pod względem jakości wykonania, jak i niezawodności działania urządzeń.

W katalogu produktowym firmy znajdują się rozmaite naczynia, garnki i patelnie, ale też szereg urządzeń, w tym na przykład blendery, malaksery czy wielofunkcyjne roboty planetarne. Klienci uwielbiają markę za szeroką gamę kolorów produktów, która daje im możliwość ożywienia ich kuchni akcentem np. lila czy też słonecznika.

Naczynia kuchenne i blendery Kitchen Aid oraz robot Artisan

W naszej ofercie znajdziesz na przykład szeroki wybór blenderów i rozdrabniaczy w wersji wolnostojącej oraz ręcznej, w tym z wymiennymi końcówkami i innymi dodatkami. Można też zaopatrzyć się tu w liczne naczynia do gotowania: patelnie ze stali nierdzewnej, emaliowane garnki, a także blachy do pieczenia. Flagowym produktem firmy jest mikser planetarny Artisan, stylizowany na urządzenie retro.

Blendery, garnki i patelnie Kitchenaid w żywych kolorach

Adresaci oferty KitchenAid to domowi entuzjaści, którzy uwielbiają prowadzić życie towarzyskie i gotować dla przyjemności. Kierując się wyszukanym gustem, poszukując rzeczy stylowych, pomysłowych i dobrej jakości, mając przy tym wysokie wymagania co do wyglądu, wyposażenia i wygody własnego domu, któremu nadają swój osobisty styl.

Szeroka paleta kolorystyczna umożliwia znalezienie kompletu urządzeń i naczyń do gotowania, które będą pasować do każdej kuchni - niezależnie od tego, czy preferujesz mocną czerwień, czy delikatny kremowy odcień. Ty też zaopatrz się w blendery, patelnie, garnki i miksery premium od tej amerykańskiej firmy.

21 produktów
13 produktów
Brak produktuna stronie?Negocjacja cen?
zadzwoń do nas22 188 16 55
lub