Zwilling J.A. Henckels

Prawie 300-letnia tradycja sprawia, że proponowane poniżej zestawy sztućców, małe AGD, garnki i patelnie to wyjątkowe wyroby o niezwykłej trwałości oraz ponadczasowym designie. Firma Zwilling jest jedną z najbardziej znanych i najstarszych marek na świecie. Marka premium w sektorach noże, naczynia, sztućce i piękno, gwarantuje nam najwyższą jakość i długowieczność używanych produktów.

Firma dostarcza obszerny asortyment dla profesjonalistów, jak i dla użytku domowego. Akcesoria kuchenne Zwilling zaspokajają rosnące zapotrzebowanie na jakość i wzornictwo. Nowoczesna kuchnia jest salonem - miejscem spotkań, gotowania i wspólnego jedzenia.

Patelnie, garnki i noże

Zwilling to produkty o nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, świetnych walorach użytkowych, wyróżniające się estetycznym designem.

Sztućce, patelnie i garnki Zwilling w zestawach

Do akcesoriów kuchennych proponowanych przez firmę należą m.in.: łyżki do serwowania, łopatki, szpatułki, silikonowe pędzelki czy też młynki do soli i pieprzu. Na osobną uwagę zasługują noże - do krojenia mięsa i wędlin, do obierania owoców i warzyw, do pieczywa i wiele więcej. Zaopatrzysz się tu również w gotowy zestaw noży w bloku, który przyda się w każdej kuchni - zarówno prywatnej, jak i profesjonalnej. Do innych wartych uwagi akcesoriów należą również sztućce. Proponujemy tu ich różnorodne komplety, jak i produkty pojedyncze.

W ofercie firmy znajdziesz ponadto patelnie do gotowania i pieczenia (z dopasowaną przykrywką lub bez niej), a także zestawy garnków ze stali nierdzewnej, przystosowane do użytku na kuchence tradycyjnej oraz indukcyjnej.

143 produkty
38 produktów
39 produktów
Brak produktuna stronie?Negocjacja cen?
zadzwoń do nas22 188 16 55
lub