Papryka pokrojona w równą kosteczkę, idealnie wyporcjowany kurczak czy w okamgnieniu poszatkowana kapusta? Dostępne tu noże Zwilling doskonale poradzą sobie z tymi i wieloma innymi czynnościami. W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w przyrządy, jakie potrzebne są podczas przygotowywania wszelkiego rodzaju potraw. Oferujemy na przykład, ostrza do krojenia mięsa i wędlin, modele do filetowania i trybowania czy też noże do obierania warzyw Zwilling. Produkty można zakupić pojedynczo lub w gotowych zestawach.

W asortymencie znajdują się ponadto akcesoria i ostrzałki do noży w wersji stalowej, ceramicznej, z diamentową powłoką i krążkowej. Proponujemy także kamienie do ostrzenia z dwoma powłokami: jedną do procesu wstępnego, a drugą do wygładzania. Oferta obejmuje również takie akcesoria, jak magnetyczne bloki z bambusu i naturalnego drewna, deski do krojenia, listwy magnetyczne i osłony.

Obieranie warzyw i owoców, krojenie krwistego steka czy bezpieczne przechowywanie sztućców? Akcesoria od Zwilling sprawdzą się w tym znakomicie. 

Brak produktuna stronie?Negocjacja cen?
zadzwoń do nas22 188 16 55
lub